РУС
УКР
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
Заказать звонок

Фізособа- «спрощенець» не застосовує РРО: які документи він повинен надавати покупцям?

Фізособа- «спрощенець» зобов'язане надати в паперовій та / або електронній формі покупцю товарів (послуг) за його вимогою чек, накладну або інший розрахунковий документ, що засвідчує передання права власності на них від продавця до покупця

Згідно п. 15 ст. 3 Закону №265 визначили, что суб'єкти господарювання, Які здійснюють розрахункові операции в готівковій та / або в безготівковій форме (із ЗАСТОСУВАННЯ Електрон платіжніх ЗАСОБІВ, платіжніх чеків, жетонів ТОЩО) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а такоже операции з приймання готівкі для Подальшого ее переказу зобов'язані надаваті в паперовій та / або електронній форме покупцю товарів (послуг) за его Вимоги чек, накладну або Інший розрахунковий документ, что засвідчує передання права власності за на них від продавця до покупця з метою Виконання вимог Закону №1023. Порушення цього правила Тягном за собою відповідальність, передбачення Законом №1023, но НЕ может буті підставою для! Застосування до порушника адміністратівніх чи ФІНАНСОВИХ санкцій, передбачення законодавством по вопросам оподаткування.

Таким чином, фізична особа - підприємець - платник єдиного податку, яка має право не застосовуваті РРО та / або прро, зобов'язана надаті в паперовій та / або електронній форме покупцю товарів (послуг) за его Вимоги чек, накладну або Інший розрахунковий документ, что засвідчує передання права власності за на них від продавця до покупця.

У разі ненадання на вимоги покупця товарів (послуг) відповідного документа Фізичні особи - підприємці, які сплачують єдиний податок, прітягаються до відповідальності, передбаченої Законом №1023.