Ідеальне і сучасне рішення для впровадження спостереження у будь якому місці
та запису відео на карту пам'яті
Відеокамера для розпізнавання осіб DH-IPC-HF8242FP-FR використовує технологію Deep Learning, що дозволяє ефективно розпізнавати і зіставляти особи. Пам'ять камери вміщає до 10 000 осіб, які можуть бути розділені на 5 категорій. Аналітичні функції пристрою дозволяють визначати вік, стать, настрій, наявність або відсутність маски/окулярів/бороди або вусів. Відеокамера має функцію підрахунку людей і генерує теплову карту.
Face capture - це програмний додаток, яке автоматично захоплює особи з цифрового зображення або відеофрагменту з видеоисточника. Камери Dahua використовують вдосконалені алгоритми Deep Learning, що дозволяє камері швидко і точно розпізнавати і зіставляти особи.
Завдяки використанню технології Deep Learning відеокамера дозволяє розпізнавати і зіставляти особи. Аналітичні функції пристрою дозволяють визначати вік, стать, настрій (веселий, спокійний, здивоване, сумне і злісне), наявність або відсутність маски/окулярів/бороди або вусів.
Метадані - це дані про характерні риси обличчя, витягнутих з цільового об'єкта, які використовуються для зіставлення осіб. Камера DH-IPC-HF8242FP-FR може витягувати шість характерних рис обличчя.
Отримані із захоплених осіб характерні риси обличчя зберігаються в базі даних, де їх можна легко шукати і порівнювати з іншими зображеннями. Після успішного збігу система виводить результат. Пам'ять камери DH-IPC-HF8242FP-FR вміщує до 10 000 осіб, які можуть бути розділені на 5 категорій, що дозволяє забезпечити захоплення і порівняння осіб в реальному часі.
Завдяки Starlight технології від компанії Dahua, камера ідеально підходить для роботи в складних умовах c обмеженим освітленням. Її низька чутливість забезпечує продуктивність кольорової картинки з мінімальним умов освітлення. Навіть в екстремальних умовах низької освітленості, практично в повній темряві, Starlight технологія здатна відобразити кольорове зображення.
Впроваджена провідна в індустрії технологія WDR, дозволяє досягати яскраві кадри за умов великої інтенсивності контрастності освітлення. True WDR (120дБ) оптимізує як яскраві так і темні ділянки кадру, і забезпечує якісне зображення при сильному засвіченні кадру.
Smart Codec (H.265 + і H.264 +) є оптимізованою реалізацією стандартного стиснення відео (H.265 і H.264). Є адаптивної технологією кодування сцени і включає в себе: динамічний GOP, динамічний ROI, гнучку многокадровостью конструкцію опорного кадру і інтелектуальне придушення шумів, забезпечуючи економію до 70% пропускної здатності в порівнянні зі стандартним стисненням відео.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8” 2Megapixel progressive CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху, втручання у відео, відсутність SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, мережа відключена, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, виявлення напруги |
| Мін. чутливість | 0.002 лк/F1.5 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Апертура | F1.5 |
| Кути огляду | Г: 109°-28°, В: 57°-16°, Д: 131°-33° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG; Smart Codec |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576; 704 × 480 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD до 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G/Profile T);CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 155 x 311 мм |
| Характеристики | |
| Вага | 690 г |
| Розширення | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 ×720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Розмір | Ф108х122 мм |
| RAM | 128 /128 Мб |
| Додаткове | Виявлення об'єкта: 44.1-151.7 м, Спостереження за об'єктом: 17.6-60.6 м, Розпізнання об'єкта: 8.8-30.3 м, Ідентифікація об'єкта: 4.4-15.1м. |
| Гарантія | 24 міс. |