| Відеокамери | |
| Матриця | 1.27 Мп |
| Мін. чутливість | 0.001 лк (F1.2,AGC Вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 74.6° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1280х720 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 120 x 130 мм |
| Вага брутто | 0.8 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 950 г |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | 105×105×263.1 мм |
| Додаткове | Налаштування зображення: Різкість, яскравість, цифрове масштабування, дзеркало. |
| Гарантія | 24 міс. |