DS-2CD2423G2-I - це одна з передових IP-камер спостереження в асортименті професійного обладнання HIKVISION, що надає можливість повного контролю над приватним простором. Відеокамера є компактним пристроєм, що складається з кронштейна і невеликого кубічного корпусу з об'єктивом. Її дизайн забезпечує зручність використання у квартирах або невеликих офісах. Камера може функціонувати в режимі автономної системи, керуючись через комп'ютер і записуючи дані на картку SD. Також можлива інтеграція у велику мережу із виведенням до відеореєстратора.
Крім стандартного режиму запису відео, камера оснащена датчиком виявлення та відстеження об'єктів. У разі вторгнення на територію вона помічає це на відстані до 40 метрів. На близьких відстанях вона здатна розпізнавати і навіть ідентифікувати індивідуумів. Такі функціональні можливості роблять DS-2CD2423G2-I ідеальним вибором для забезпечення безпеки та контролю у різних сценаріях використання.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | перетин лінії, вторгнення, виявлення осіб, рухи, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 108.8°, В: 57.7°, Д: 129.4° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримується |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку і дод. потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розмір | 103 × 65 × 33 мм |
| Додаткове | Дальність PIR - Горизонтально: 90 °, вертикально: 80 °, дальність дії 8 м |