DS-2CD2323G2-IU є розумною відеокамерою від Hikvision, оснащеною мікрофоном, інтелектуальним скануванням і високоякісним об'єктивом. Вона має широкий динамічний діапазон і високу чутливість до світла, забезпечуючи трансляцію і зйомку у форматі FullHD. Камера здатна записувати відео на локальну карту, чудово передає звуковий супровід кадру та оснащена інфрачервоним підсвічуванням для ефективного спостереження в умовах низького освітлення.
DS-2CD2323G2-IU також має технологію класифікації об'єктів, де система AcuSense автоматично розпізнає людей або автомобілі. Камера виконує захоплення осіб, здійснює пошук винятків, а також активує тривогу при виявленні вторгнень та перетині ліній. Пристрій працює від стандартного живлення 12В і має міцний стельовий корпус з алюмінію, що забезпечує простоту та стиль в установці.
| Реєстратори | |
| Розміри | Ø 127.3 × 96.3 мм |
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г:107°; В: 57°; Д: 127° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Роздільна здатність відео | 2 МП (1920×1080) - 25 к\с |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с, Частота кадрів (дод2. Потік): 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к / с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного і доп. потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Матеріал | алюминий |
| Характеристики | |
| Вага | 560 г |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-44 м, Спостереження за об'єктом-17 м, Розпізнання об'єкта-9 м, Ідентифікація об'єкта – 4 м. |