| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк(F2.0, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 180°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 90°, В: 48°, Д: 107° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 66 x 68 x 178 мм |
| Вага брутто | 0.27 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 270 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір | 178 × 66 × 68 мм |
| Гарантія | 12 міс. |