Охоронне обладнання DS-2CD2021G1-I є камерою від HIKVISION із вбудованою системою оповіщення. Вона здатна здійснювати запис відео в різних умовах, навіть за відсутності центрального пульта управління. Робота в автономному режимі без підключення до реєстратора забезпечується використанням ємної картки пам'яті та окремим керуванням. Однак, при необхідності, камеру можна інтегрувати в систему керування, що дозволяє трансляцію з декількох точок одночасно.
DS-2CD2021G1-I здатна не тільки записувати відео, а й здійснювати моніторинг обраної області, попереджаючи про вторгнення або перетин певної лінії. Ця камера ідеально підходить для захисту об'єктів, що охороняються, і приватних володінь, де потрібен високий рівень безпеки. Налаштування пристрою може бути легко виконано через веб-браузер. Для роботи в нічний час використовується потужний інфрачервоний фільтр із підсвічуванням до 30 метрів.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Основні функції обробки | приватні маски (4 зони) |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 59°; Д: 134° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримується |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб, ANR и NAS (NFS,SMB/CIFS) |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Матеріал | Метал + Пластик |
| Характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Розширення | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір | 172х68х70 мм |
| Додаткове | Кнопка скидання - Підтримує |