| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,0005 лк (F1.0, AGC ON), 0 лк з видимим світлом |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D/2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 180°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 77° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 225 x 110 x 118 мм |
| Вага брутто | 0.66 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 515 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | 194.2 × 78 × 74.5 мм |
| Гарантія | 24 міс. |