| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0,001 лк (F1.0, AGC ON), 0 лк з білим світлом |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримується |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.0 |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 56°, Д: 125° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримується |
| Метод зберігання | локальне сховище FTP |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connectl |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | Метал + Пластик |
| Характеристики | |
| Вага | 370 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір | Ø 110 × 104 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-44 м, Спостереження за об'єктом-17 м, Розпізнання об'єкта-8 м, Ідентифікація об'єкта – 4 м. |