DS-2CE72DF3T-F є кольоровою купольною відеокамерою від Hikvision, що забезпечує широке охоплення простору і здатну справлятися з різними умовами зйомки для суттєвого поліпшення якості зображення. Її поворотний корпус виконаний в естетичному поєднанні чорного та білого кольорів із золотистим прошарком. Камера встановлюється на стелі, забезпечуючи безперервний моніторинг вдень та вночі. Для роботи в умовах відсутності освітлення передбачено окреме підсвічування.
Пристрій забезпечує комфортний перегляд завдяки кільком етапам обробки зображення. Зокрема, надано два режими шумоподавлення, регулювання посилення та систему протистояння зустрічному світлу. Трансляція здійснюється зі стійкими кадрами у високій роздільній здатності. Підключення DS-2CE72DF3T-F можливе до будь-якого реєстратора, що працює на одному з підтримуваних відеостандартів.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0 (AGC вкл), 0 лк з видимим світлом |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D/2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 135 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.44 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 349 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розмір | Ф110 х 99 мм |
| Функції | 4 зони маскування |
| Гарантія | 24 міс. |