| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0(день), 0 лк з білим світлом |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.0 |
| Кути огляду | Г: 83°, В: 44.4°, Д: 98° |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Матеріал | пластик + метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 110 x 135 мм |
| Вага брутто | 0.46 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 340 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | Ø110×86 мм |
| Гарантія | 24 міс. |