| Відеокамери | |
| Матриця | 2MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк (F1.0,AGC Вкл), 0 лк з видимим світлом |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 180°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.0 |
| Кути огляду | Г: 83°, В: 44°, Д: 98° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 235 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.58 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 436 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | 223.1×77.1×82.6мм |
| Функції | 4 зони маскування |
| Гарантія | 24 міс. |