DS-2CE70DF3T-PF – чудовий вибір для встановлення системи відеоспостереження в приміщенні. Це високоякісний пристрій Hikvision, що надає кольорове зображення і додаткове підсвічування. Камера має стильний купольний корпус у білому кольорі із чорним об'єктивом, елегантно оформленим золотистою обідкою. Її широкоформатна роздільна здатність забезпечує комфортний перегляд у Full HD, а чутлива лінза дозволяє здійснювати спостереження навіть при недостатньому освітленні. У разі необхідності компенсації нестачі світла активується видиме LED-підсвічування, забезпечуючи відмінну видимість навіть у нічний час.
DS-2CE70DF3T-PF забезпечує охоплення зони контролю до 20 метрів, забезпечуючи надійне відеоспостереження у темну пору доби. Камера має детальні налаштування і легко інтегрується із зовнішніми пристроями, включаючи реєстратори. Вона підтримує всі актуальні відеостандарти, що робить її універсальним та ефективним рішенням для забезпечення безпеки та контролю у приміщенні.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк (F1.0, AGC вкл), 0 лк з LED |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D/2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.0 |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 90 мм |
| Вага брутто | 0.24 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 163 г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розмір | Ф85 х 82 мм |
| Функції | 4 зони маскування |
| Гарантія | 24 міс. |