| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0.0005 лк (F1.0 AGC вкл), 0 лк з LED |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F1.0 |
| Кути огляду | Г: 84°; В: 45°; Д: 99° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25к/с, Частота кадрів (дод2. Потік) 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS, ANR, Локальний ПК, Micro SD карта до 256 Гб |
| Розмір | Ф 138 х 115 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного та доп. потока |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 770 г |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | алюминий |
| Характеристики | |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |