Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2 МП (1920×1080). Вбудований варіофокальний об'єктив має діапазон від 2,7 мм до 13,5 мм, забезпечуючи гнучке налаштування фокусної відстані. Інфрачервона (ІЧ) відстань до 40 метрів забезпечує яскраве та чітке нічне зображення.
Пристрій має один порт, що підтримує чотири сигнали (TVI/AHD/CVI/CVBS), що забезпечує універсальність при підключенні до різних систем відеоспостереження. Захист від води та пилу, що відповідає стандарту IP67, забезпечує надійну роботу в різних умовах довкілля.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк (F1.2, AGC ВКЛ), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Кути огляду | Г: 100° -30°, В: 52° - 17°, Д: 116° -34.5° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 280 x 115 мм |
| Вага брутто | 0.78 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 682 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розмір | 84.5 × 92 × 255 мм |
| Гарантія | 24 міс. |