DS-2CE19D3T-AIT3ZF – камера високої якості від Hikvision, призначена для ефективного моніторингу на різних відстанях. Має варіофокальний об'єктив, CMOS-сенсор високої роздільної здатності і підсвічування зі значним радіусом дії. Розміщена у прямокутному корпусі з металевим козирком, камера захищена від впливу атмосферних умов та вологи. Її кронштейн забезпечує можливість регулювання, що спрощує встановлення у приміщеннях та на вулицях.
Однією з переваг моделі є моторизований механізм з автоматичним фокусуванням, здатним змінювати відстань від 2,7 до 13,5 мм. Також є технологія EXIR 2.0. В умовах сутінків, при слабкому освітленні та у повній темряві включається інтелектуальне ІЧ-підсвічування. Її максимальна дальність сягає 70 метрів. Камера DS-2CE19D3T-AIT3ZF ідеально підходить для встановлення у великих дворах, паркувальних комплексах, будинках з довгими коридорами, просторих кімнатах, магазинах та різних залах.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,005 лк (F1.2, AGC ВКЛ), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5мм |
| Кути огляду | Г: 102° - 31° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 9.7 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 120 x 280 мм |
| Вага брутто | 0.86 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 695 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | 84.5 × 92 × 255 мм |
| Гарантія | 24 міс. |