| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, за винятком |
| Мін. чутливість | колір: 0,01 лк (F2.0, AGC вкл.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| Основні функції обробки | приватні маски (4 зони) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 58°, Д: 123° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримується |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Матеріал | Метал + Пластик |
| Характеристики | |
| Вага | 330 г |
| Розширення | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір | Ø 110 × 85 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 42 м, Спостереження за об'єктом-16 м, Розпізнання об'єкта-8 м, Ідентифікація об'єкта-4 м. |