| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк (F1.2, AGC вкл), 0.009 лк (F1.6, AGC вкл) |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 58°, Д: 128° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Розмір | Φ130×105мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного та доп. потока |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 500г |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Матеріал | металл + пластик |
| Характеристики | |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |