| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0,01 лк (F2.0, AGC вкл.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° - 355 °, кут нахилу: від 0 ° - 75 ° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 81°, В: 43°, Д: 96° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 150 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.64 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 550 г |
| Ступінь захисту | IP67; IK10 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | Ø 121 × 92 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-42 м, Спостереження за об'єктом-16 м, Розпізнання об'єкта-8 м, Ідентифікація об'єкта – 4 м. |
| Гарантія | 24 міс. |