| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0.025 лк/F1.2; 0.069 лк/F2.0, Ч/Б: 0.005 лк/F1.2; 0.014 лк/F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 114°, В: 62°, Д: 135° |
| Відео компресія | H.265/H.264/MJPEG |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288 - 25 к/с |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS) |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10M/100M |
| ROI | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Аудіо інтерфейси | 1 вхід |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Матеріал | алюміній |
| Характеристики | |
| Вага | 93 г |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розмір | 31 х 31 х 39 мм |