Компактна міні-камера Turbo HD від Hikvision, розміщена в металевому корпусі з роздільною здатністю HD1080P. Забезпечена вуличним виконанням, Smart ІЧ-підсвічуванням до 50 метрів, функцією "день/ніч" та цифровим шумоподавленням.
Розроблене на основі HDTVI технології Turbo HD рішення поєднує переваги аналогових та IP-систем, забезпечуючи простоту встановлення та високу якість зображення. Користувачі аналогових систем можуть насолоджуватись HD-відео без необхідності переходу на IP-технології та зміни існуючої кабельної структури.
Аналогові Turbo HD рішення забезпечують передачу HD-відео в режимі реального часу з максимальною частотою 60 кадрів за секунду та можливістю передачі відео до 500 метрів по коаксіальному кабелю. Продукти Hikvision Turbo HD повністю сумісні з різними камерами інших виробників, PTZ і цифровими відеореєстраторами, що використовують технологію HDTVI.
Мережева камера Hikvision розроблена для роботи поза приміщеннями у вологостійкому корпусі.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс @ (F1.2, AGC ВКЛ), 0 люкс з ІЧ; 0,014 люкс @ (F1.4, AGC ВКЛ), 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360°, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° -360° |
| Фокусна відстань | 2.8-12мм |
| Апертура | F1.4 |
| Кути огляду | 103°- 32.1° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920х1080 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Розмір | Φ131 × 102 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 170 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.8 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 710 г |
| Гарантія | 24 міс. |