| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП progressive scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.003 лк (F1.2,AGC Вкл), 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D/2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Кути огляду | Г: 104° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.4 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 85 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.32 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 238 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф90 × 68 мм |
| Гарантія | 24 міс. |