Мережева камера Hikvision, відома як DS-2CD2T23G2-4I, є високопрофесійним пристроєм для спостереження, що ідеально підходить навіть для територій, що особливо охороняються. Незважаючи на свою відносно невисоку вартість, вона має функціональність, порівнянну з передовими моделями. Ця відеокамера виконує функції детектора, здатного виявляти та фіксувати порушників, а також миттєво сповіщати про тривогу у разі перетину лінії або вторгнення до зони безпеки.
Крім того, камера оснащена функцією розпізнавання облич і має значний радіус дії, забезпечуючи видимість об'єктів на відстані до 80 метрів. В умовах повної темряви активується інфрачервоне підсвічування, забезпечуючи чітке відеоспостереження на тій самій відстані.
Камера забезпечує зручне керування та перегляд через веб-браузер, зовнішні накопичувачі, а також забезпечує великі налаштування зображення та інші функції. Вона виявляє відмінну ефективність як у невеликих офісах, так і у протяжних коридорах або на відкритій місцевості.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/(F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 46°, Д: 104° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80м |
| Відео компресія | H.265+, H.264+, H.265, H.264 |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280×720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с, Частота кадрів (дод2. Потік) 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к / с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | MicroSD карта до 256 Гб , NAS(NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Розмір | Ø105 × 293 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Centra |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10M/100M |
| ROI | 1 для головного та доп. потока |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Матеріал | алюминий + пластик |
| Характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |