| Відеокамери | |
| Матриця | 2.0 МП progressive scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0,005 лк (F1.2, AGC ON), 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Кути огляду | Г: 106° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.6Вт |
| Матеріал | метал + пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 120 x 240 мм |
| Вага брутто | 0.618 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 411г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 81.9 × 86.7 × 217.9 мм |
| Гарантія | 24 міс. |