| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.001 лк, 0 з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D / 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 51°, Д: 115° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 120 x 220 мм |
| Вага брутто | 0.66 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 516 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 194.2 × 78 × 74.5 мм |
| Гарантія | 24 міс. |