| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0.0005 лк/F1.0 (колір), 0 лк з LED |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D/2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Г: 104°; В: 54°; Д: 126° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 23 x 488 x 508 мм |
| Вага брутто | 0.648 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 452г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розмір | 77х83х213 мм |
| Функції | 4 зони маскування |
| Гарантія | 24 міс. |