| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0 (AGC Увімк.), 0 лк з видимим світлом |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D/3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360°; Нахил: 0 ° ~ 75°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 44,4°; Д: 98° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 110 x 140 мм |
| Вага брутто | 0.52 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 390 г |
| Інтерфейси | Інтерфейси тривоги-1 вих |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф110х94 мм |
| Функції | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони), детектор руху (4 зони) |
| Гарантія | 24 міс. |