DS-2CD2T25FHWD-I8 — мережева камера з високоякісним об'єктивом, вбудованою підсвічуванням високої дальності, автономним режимом роботи та чутливим датчиком для виявлення. Вбудована сигналізація дозволяє реагувати на будь-які рухи у кадрі. Тривога також активується при спробі зламати систему, відключення від мережі або заповнення диска. Також відеокамера виявляє залишені предмети, помічаєте перетин лінії і робить детекцію осіб.
Ці можливості значно підвищують рівень безпеки на контрольованому об'єкті.
DS-2CD2T25FHWD-I8 продовжує запис після вимкнення освітлення. У цьому допомагає інфрачервоний фільтр. Управління пристроєм можливе не лише за допомогою реєстратора, а й у мобільних платформах.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.009 лк (F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 100 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | 86.4° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80м |
| Відео компресія | H.265+, H.264+, H.265, H.264 |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 ×720, 640 × 360, 352 × 288 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р / 720р - 50к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/c, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с, Частота кадрів (дод2. Потік) 1080р / 720р - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128 гб |
| Розмір | Φ105х300 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10M/100M |
| ROI | 1 для головного та доп. потока |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Матеріал | металл |
| Характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |