| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" progressive scan CMOS |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Мін. чутливість | 0.01 лк(F1.2, AGC вкл), 0.018 лк (F1.6, AGC вкл) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 70 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8-12мм |
| Кути огляду | Г: 98°-34°, В: 52°-19°, Д: 116°-40° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | Micro SD до 128 Гб, ANR |
| Розмір | Ф141х100 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10M/100M |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку та підтоку |
| Ступінь захисту | IP67, IK10, TVS 2000В |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 830 г |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 140 x 140 мм |
| Вага брутто | 1 кг |
| Характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |