| Відеокамери | |
| Матриця | 3MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| DWDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 355°, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° -355 ° |
| Фокусна відстань | 2.8-12мм |
| Кути огляду | 26.8°-83° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1536 18 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Розмір | Φ136мм×102мм |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 150 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.45 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 24 міс. |