DS-2CE56F7T-VPIT3Z є високоякісною Turbo HD-відеокамерою, що забезпечує широкі можливості в області моніторингу. Виробляється компанією Hikvision з використанням фірмових технологій та компонентів. Однією з переваг даної моделі є наявність об'єктиву з моторизованою функцією фокусування. Цей об'єктив змінює фокусну відстань від 2,8 до 12 мм, що розширює діапазон огляду. Унікальною особливістю є 62-кратний зум, що дозволяє збільшувати вибрані об'єкти без втрати якості зображення та детально розглядати те, що відбувається в найдрібніших деталях.
DS-2CE56F7T-VPIT3Z обладнана різноманітними налаштуваннями і має покращене підсвічування EXIR. Може бути встановлена на стелі чи спеціальних конструкціях, вимагаючи всього 4,5 Вт для свого функціонування.
| Відеокамери | |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 340°, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° -355 ° |
| Фокусна відстань | 2.8-12мм |
| Кути огляду | 83°- 26.8° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додатково | Цифрове збільшення-62х |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1536 18 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Розмір | φ145×124 мм |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Вага | 1.6 кг |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 190 x 220 мм |
| Вага брутто | 1.2 кг |
| Характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |