| Відеокамери | |
| Матриця | 3MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000с |
| DWDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360°, нахил: 0 ° - 90°, обертання: 0 ° -360° |
| Фокусна відстань | 2.8-12мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1536 18 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Розмір | 92x85×270 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 130 x 280 мм |
| Вага брутто | 0.92 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 24 міс. |