Камери Hikvision з функцією детекції та аналітики виконують важливі функції у забезпеченні безпеки, ефективно скануючи відвідувачів, співробітників, перехожих та автомобілі. Одним із прикладів таких відеокамер є DS-2CD2T43G2-4I. Ця модель має значний радіус дії, здатної виявляти об'єкти на відстані до 120 метрів та забезпечуючи зйомку в темряві на відстані до 80 метрів з використанням ІЧ-підсвічування. Це значною мірою досягається завдяки оптимальній фокусній відстані об'єктива. Камери цієї моделі знаходять застосування у різних сферах, включаючи функцію детекторів на дорогах та тротуарах. Вони часто використовуються для посилення безпеки в офісних будівлях та закритих територіях. Пригнічуючи перешкоди у кадрі, DS-2CD2T43G2-4I забезпечує цілодобове спостереження, фіксує порушення та активує сигнали оповіщення.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3″ Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк (F1.6,AGC ON), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 55°, Д: 122° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80м |
| Відео компресія | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD до 256 Гб, NAS |
| Розмір | 105 × 293 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Матеріал | металл |
| Характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-67 м, Спостереження за об'єктом-26 м, Розпізнання об'єкта-13 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |