DS-2CD2043G2-IU є універсальною і багатофункціональною IP-камерою, яка виконує функцію безпечного детектора. Вона не тільки інтегрується у загальну систему спостереження, але також функціонує як автономний пристрій з індивідуальним керуванням. Ця відеокамера обладнана сучасною системою, яка забезпечує можливість перегляду записів та налаштувань як на реєстраторі, так і через смартфон. Підтримується авторизація кількох користувачів із різними ролями. Матеріали можуть бути збережені на зовнішню карту з достатнім обсягом для зберігання записаних відео.
Крім функції відеоспостереження, камера має датчики, що реагують на різні тригери, включаючи виявлення руху в полі зору, спроби злому обладнання та інші. Установка DS-2CD2043G2-IU забезпечує надійну охорону приватної території від вторгнень та інших незаконних дій на об'єкті.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 55°, Д: 122° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40м |
| Відео компресія | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25к/с, Частота кадрів (дод2. потік) 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 256ГБ |
| Розмір | Φ70x162 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 фіксований регіон для основного потоку та додаткового потоку |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Матеріал | метал |
| Характеристики | |
| Вага | 490г |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-67 м, Спостереження за об'єктом-26 м, Розпізнання об'єкта-13 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |