Компактна відеокамера DS-2CD2443G2-I, представлена в оригінальному дизайні, поєднала високопродуктивні функції. Вона включає передові технології Hikvision для ефективного спостереження та забезпечення безпеки. IP-камера AcuSense може бути підключена до мережі та керуватися з пульта, а також здійснювати запис на вбудований пристрій зберігання SD.
Двосторонній голосовий зв'язок дозволяє не лише чути звуки на відео, а й взаємодіяти з клієнтами чи колегами через вбудований динамік. У ролі детектора в пунктах контролю та захищених приміщеннях DS-2CD2443G2-I активується при спрацьовуванні тривоги, виявляє порушників та повідомляє про це, виявляючи перетин лінії. Камера підтримує до 32 користувачів із різними рівнями доступу. Також в наявності інфрачервоне підсвічування, що охоплює відстань 10 метрів для роботи в умовах низького освітлення. Ця універсальна камера може бути використана у різних сферах застосування.
| Реєстратори | |
| Розміри | 102.9 × 65.2 × 32.6 мм |
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 83, В: 43, Д: 100 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с, Частота кадрів (дод2. потік) 1920 × 1080 - 10 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон і динамік |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-79 м, Спостереження за об'єктом-31 м, Розпізнання об'єкта-15 м, Ідентифікація об'єкта – 7 м. |