| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення руху, сигналізація саботажу відео, виняток |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | Поворот: -30 - 30°, нахил: 0° - 75°, обертання: 0° - 360° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 55°, Д: 123° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта-64 м, Спостереження за об'єктом-25 м, Розпізнання об'єкта-13 м, Ідентифікація об'єкта-6 м. |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Розмір | Ø 110 × 57.4 мм |
| Програмне забезпечення | Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Ступінь захисту | IP67, IK08 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 380 г |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Матеріал | металл+пластик |