DS-2CD2143G2-IS - це ідеальний вибір для об'єктів, де потрібний більш високий рівень функціональності та фізичної надійності з антивандальним корпусом. Виробники з Hikvision впровадили високоякісну камеру з автоматичною Smart-аналітикою в міцний купольний корпус. Цей пристрій складно пошкодити, оскільки він захищений від пилу, вологи та екстремальних температур.
DS-2CD2143G2-IS у режимі стеження визначає цільові об'єкти, акцентує увагу на особах, реагує на підозрілі зміни у кадрі, виявляє вторгнення та застерігає про подібні ситуації, зберігаючи їх на відео. Крім того, забезпечується захист складним паролем, можливість автономної роботи з локальним сховищем та підключення до централізованого пункту. Ця камера є надійним рішенням для забезпечення безпеки об'єктів, де потрібний високий рівень захисту.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення перетину лінії, вторгнення, осіб, руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~75°; Обертання: 0° ~ 355° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 55°, Д: 122° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с, Частота кадрів (дод2. потік) 1280 × 720 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | MicroSD до карти 256 Гб, NAS(NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Розмір | Ø110.8 × 84.7 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного та доп. потока |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | алюміній |
| Характеристики | |
| Вага | 530г |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-67 м, Спостереження за об'єктом-26 м, Розпізнання об'єкта-13 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |