DS-2CD1347G0-L часто вибирається як основний інструмент для відеоспостереження в офісних приміщеннях, торгових центрах, будинках та на великих територіях завдяки високій якості зйомки та наявності додаткових корисних функцій. Однією з ключових переваг цієї відеокамери є застосування технології ColorVu, що дозволяє працювати в умовах недостатнього освітлення у нічний час, а також передавати кольорове зображення. Для покращення видимості використовується LED-підсвічування з радіусом дії 30 метрів. Роздільна здатність камери перевищує багато аналогів, а можливість виявлення об'єкта досягає 64 метрів.
З урахуванням широкого радіусу огляду, DS-2CD1347G0-L ідеально підходить для застосування у великих залах, на відкритих майданчиках та у складських приміщеннях. Міцний корпус із металу та пластику забезпечує надійність, а об'єктив зберігає свої характеристики навіть при екстремальних температурах, включаючи 30-градусний мороз та спеку.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір 0,001 лк (F1.0, AGC ON), 0 лк з білим світлом |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0-360°, нахил: 0°-75°, обертання: 0°-360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.0 |
| Кути огляду | Г: 97°, В: 51°, Д: 114° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Роздільна здатність відео | 4 МП (2560 × 1440) - 20 к\с, та підтримка (1920 × 1080) - 25 к\с |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 - 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | Локальне сховище |
| Розмір | Ø 110 × 104 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного потока |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Характеристики | |
| Вага | 380 г |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-64 м, Спостереження за об'єктом-25 м, Розпізнання об'єкта-13 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |