Технологія Hikvision ColorVu забезпечує постійно яскраві кольорові зображення з використанням удосконалених об'єктивів F1.0 та високопродуктивних датчиків, працюючи цілодобово та навіть в умовах низького освітлення. Наддіафрагма F1.0 збирає більше світла, що призводить до отримання більш насичених та чітких зображень. Розвинена сенсорна технологія ефективно покращує використання доступного світла, а високоякісне зображення з роздільною здатністю 4 МП забезпечує деталізацію.
Функції 24/7 кольорового зображення, виявлення людей та транспортних засобів роблять цю камеру багатофункціональною. Крім того, вона захищена від води та пилу відповідно до стандарту IP67, що забезпечує надійну роботу у різних кліматичних умовах. Чіткість зображення зберігається навіть за сильного контрового світла завдяки технології WDR з рівнем шуму 120 дБ.
Стиснення даних здійснюється ефективною технологією H.265+, що дозволяє оптимізувати використання простору зберігання. Також передбачено підтримку карт пам'яті до 256 ГБ, а вбудований мікрофон забезпечує можливість захисту в режимі реального часу.
| Реєстратори | |
| Розміри | Ø 77 × 165 мм |
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | обнаружение движения (поддержка срабатывания сигнализации по указанным типам целей (человек и транспортное средство)), сигнализация саботажа, исключения |
| Мін. чутливість | колір: 0,001 лк (F1.0, AGC ON), 0 лк з видимим світлом |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Апертура | F1.0 |
| Кути огляду | Г: 96°, В: 52°,Д: 113° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 - 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Матеріал | алюминий |
| Характеристики | |
| Вага | 430 г |
| Розширення | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-64 м, Спостереження за об'єктом-25 м, Розпізнання об'єкта-12 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |