DS-2CD2345G0P-I є мережевою відеокамерою стельового базування, обладнаною інтелектуальними алгоритмами та ультра-широким об'єктивом з підвищеним кутом огляду. CMOS-лінза забезпечує високоякісне зображення з роздільною здатністю 4 мегапікселі (2688x1520). Завдяки особливій конструкції дана камера забезпечує максимальне покриття території та ефективний моніторинг. У її оснащенні присутні ICR-підсвічування, повільна витримка та відеокомпресія. Зображення можна налаштувати за різними параметрами, а також здійснювати перегляд і авторизацію до 32 користувачів.
DS-2CD2345G0P-I здатна виявляти особи, реагувати на зміни в кадрі або порушення областей, що охороняються. Камера надає можливість локального зберігання даних, а також кнопки скидання. Цей пристрій призначений виключно для монтажу в приміщеннях.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7” Progressive scan CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0.028 лк (F2.0 AGC on), 0.0028 лк (F2.0 AGC on) 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 1.68 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 180°; В: 101°; Д: 180° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD до 256Гб |
| Розмір | Ф127х104 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного та доп. потока |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 520 г |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | металл + пластик |
| Характеристики | |
| Робоча температура | -10°C - +40°C |