| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6(Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° - 360 °, кут нахилу: від 0 ° - 75 °, поворот: від 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8-12мм |
| Кути огляду | Г: 95.9° - 29.2°, В: 50.6° - 16.4°, Д: 114.7° - 33.5° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Розмір | Ø 129.4 × 116.4 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10M/100M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Живлення | 12 В DC, 0.75 A |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| PoE | 802.3af, Class 3 |
| Вага | 595 г |
| Потужність споживання | 10 Вт |