Зображення високої якості з роздільною здатністю 4 мегапікселі. Забезпечує виявлення людей та транспортних засобів. Має захист від води та пилу за стандартом IP67. Гарантує чітке зображення навіть за інтенсивного заднього освітлення завдяки технології 120 дБ WDR. Застосовується ефективний стиск H.265+ для економії простору. Має функцію EXIR 2.0, що надає передову інфрачервону технологію із широким ІЧ-діапазоном. Підтримує картки пам'яті до 256 ГБ у слоті для картки SD. Обладнано вбудованим мікрофоном для реального часу захисту.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, виключення |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк(F2.0, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 76°, В: 41°, Д: 90° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 - 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 120 x 220 мм |
| Вага брутто | 0.46 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 270 г |
| Розширення | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір | 171 × 66 × 69 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-79 м, Спостереження за об'єктом-31 м, Розпізнання об'єкта-15 м, Ідентифікація об'єкта – 7 м. |
| Гарантія | 12 міс. |