Цей пристрій обробки зображень з роздільною здатністю 4 МП є камерою високої якості, здатною створювати чіткі знімки навіть у складних умовах освітлення завдяки функції WDR 120 дБ. Вона також має функцію виявлення людей та транспортних засобів, що робить її чудовим вибором для завдань безпеки. Камера розроблена з урахуванням стійкості до суворих умов довкілля, оскільки вона обладнана захистом від води та пилу з IP67.
Технологія інфрачервоного світла EXIR 2.0 забезпечує дальнє підсвічування для нічного спостереження. Ефективна технологія стиснення H.265+, що застосовується, зменшує вимоги до пропускної здатності та пам'яті, при цьому зберігаючи високу якість відео. Камера підтримує вбудовану пам'ять до 256 ГБ через слот для картки SD, забезпечуючи зручне та економічне зберігання відеоматеріалів. Вбудований мікрофон забезпечує захист аудіо в реальному часі, дозволяючи записувати звук разом із відео.
Функція виявлення руху активує сигнали тривоги при виявленні певних типів об'єктів, таких як люди та транспортні засоби. Крім того, камеру можна живити через PoE (802.3af, клас 3), що забезпечує зручний та простий в установці варіант живлення.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк(F2.0, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 99°, В: 55°, Д: 116° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 - 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 140 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.52 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 450 г |
| Розширення | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір | Ø 110 × 85.3 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-59 м, Спостереження за об'єктом-23 м, Розпізнання об'єкта-11 м, Ідентифікація об'єкта – 5 м. |
| Гарантія | 12 міс. |