Ця високопродуктивна зовнішня мережева камера з роздільною здатністю 4 мегапікселя є відмінним вибором для отримання чітких і деталізованих зображень. Вона має можливість виявлення людей і транспортних засобів, що забезпечує більш точне відстеження та контроль об'єктів у кадрі. Камера спроектована для роботи в суворих умовах на відкритому повітрі, забезпечуючи захист від води та пилу відповідно до стандарту IP67. Крім того, вона має захист від вандалізму з рейтингом IK10, що гарантує стійкість до фізичних атак та спроб злому.
Розширені функції камери включають технологію WDR 120 дБ, що забезпечує чіткі зображення навіть за умов сильного контрового світла. Ефективна технологія стиснення H.265+ також допомагає знизити вимоги до пропускної здатності та об'єму пам'яті, не утискуючи якість зображення. Ця камера є надійним і багатофункціональним рішенням для вимогливих умов спостереження.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримка руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, виключення |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк(F2.0, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° - 355 °, кут нахилу: від 0 ° - 75 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 99°, В: 55°, Д: 116° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 - 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 110 x 140 мм |
| Вага брутто | 0.52 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 520 г |
| Розширення | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір | Ø 110.8 × 84.7 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-59 м, Спостереження за об'єктом-23 м, Розпізнання об'єкта-11 м, Ідентифікація об'єкта – 5 м. |
| Гарантія | 12 міс. |