При виборі сучасних систем відеоспостереження особлива увага приділяється якості запису зображення. У цьому аспекті відеокамера DS-2CE76U1T-ITMF вирізняється своїми передовими характеристиками. Вона забезпечує покращене нічне підсвічування та передачу відео у форматі 4K. Ширококутний об'єктив, що створює стабільні кадри на рівні 8 мегапікселів, забезпечує високоякісне зображення. Дозвіл на моніторі досягає 3840x2160, що забезпечує комфортне та чітке спостереження за тим, що відбувається.
Зйомка в умовах низького освітлення супроводжується активацією інфрачервоного допоміжного фільтра з технологією EXIR. На відміну від традиційних методів інфрачервоного покращення, ця технологія надає більш чітке і яскраве зображення на весь екран, без затемнених країв. У DS-2CE76U1T-ITMF також вбудовано регулювання посилення та придушення яскравих променів, що сприяє ще більш точному настроюванню зображення.
Відеокамера DS-2CE76U1T-ITMF підключається через аналоговий вихід, що забезпечує зручність інтеграції у систему відеоспостереження.
| Відеокамери | |
| Матриця | 8 МП CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк(F2.0, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г:102.2° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 12.5 к/с, 4МП / 2МП - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 80 x 90 мм |
| Вага брутто | 0.31 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 310 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | 90 × 80 мм |
| Гарантія | 24 міс. |