| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення перетину лінії, вторгнення, входу у регіон, вихід із регіону; виявлення руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація саботажу, виняток; виявлення зміни сцени; захоплення обличчя |
| Мін. чутливість | 0.003 лк (F1.4, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.4 |
| Кути огляду | Г: 103°, А: 55°, Д: 123° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с, Частота кадрів (дод2. потік) 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 512ГБ |
| Розмір | Φ138×126мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10M/100M |
| ROI | 1 для кожного потоку |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 730 г |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | метал |