| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху, втручання у відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, жорсткий диск заповнений, помилка жорсткого диска, незаконний вхід |
| Мін. чутливість | Колір: 0,018 лк (F1.6, AGC ВКЛ), 0 лк із включеним ІЧ-підсвічуванням |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 55°, Д: 114° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10м |
| Відео компресія | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640х480, 640х360, 320х240 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1280х720, 640х360, 352х288 - 25 к/с |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD 128 Гб |
| Розмір | Φ120x67 мм |
| Програмне забезпечення | Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Ступінь захисту | IP66, IK08 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 400г |
| Потужність споживання | 10Вт |
| Матеріал | металл+пластик |