DS-2CE79H0T-IT3ZF – це сучасна варіофокальна камера, розміщена в купольному корпусі та входить до лінійки Turbo HD моделей від Hikvision, які славляться високою якістю зображення. Моторизований об'єктив із широким діапазоном фокусування налаштовується на відстань від 2,7 до 13,5 мм. Це особливо корисно при моніторингу певних ділянок, таких як касові стійки, екрани, в'їзди або загальні площі приміщень, залежно від вибраного налаштування.
DS-2CE79H0T-IT3ZF виявляє відмінну ефективність у нічному режимі, використовуючи ІЧ-датчик для підсвічування на відстані до 40 метрів. Крім того, передбачено кілька параметрів для покращення якості зображення. Камера є естетичним пристроєм з міцним покриттям, що підключається до обладнання через один з інтерфейсів. Її кут огляду також піддається регулюванню, що забезпечує зручність у встановленні та використанні.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк (F1.2, AGC ON), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5мм |
| Кути огляду | Г: 95° - 26°, В: 72° - 20°, Д: 126° - 33° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1944 - 20к/с, 4МП / 2МП - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 170 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.72 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 555 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | 124 × 111 × 134 мм |
| Гарантія | 24 міс. |