| Відеокамери | |
| Матриця | 5 MП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0 (AGC Вкл), 0 лк с LED |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 99.7°; В: 72°; Д: 139.8° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560x1920 - 20к/с, 2560х1440 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 135 x 105 мм |
| Вага брутто | 0.46 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | Ф110х86 мм |
| Гарантія | 24 міс. |