DS-2CE10HFT-F – це металева кольорова камера, призначена для ефективного моніторингу та захисту об'єктів. Обладнана сигнальними стробоскопами та належить до серії ColorVu з видимим підсвічуванням. Завдяки цій технології камера здатна записувати кольорові зображення навіть уночі на відстані до 20 метрів. Стробоскопи використовують для активації тривоги.
Пристрій обладнано якісним об'єктивом на 5МП з широкою роздільною здатністю, забезпечуючи насичені та чіткі кадри в будь-яких умовах.
DS-2CE10HFT-F можна підключити за допомогою вибраного інтерфейсу. Вона має легку вагу, але значний зовнішній вигляд і надійну конструкцію. Камера встановлюється на передбачений кронштейн і може бути використана як у складі професійних систем спостереження, так домашнього відеоспостереження.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0 (AGC Вкл), 0 лк с LED |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 99° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 80 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.46 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 168x70x68 мм |
| Функції | 4 зони маскування |
| Гарантія | 24 міс. |